Stiskněte ENTER pro zobrazení výsledků nebo ESC pro zrušení.

Hobby karavany

Oblíbenost karavanů každým rokem stoupá. Není divu, pro cestovatele znamenají pohodlnější cestu i místo pro odpočinek. Komfort, který nabízí, je skvělý pro náročné cestovatele i pro rodiny s dětmi, které jistě ocení místo, kde mohou všichni v pohodlí a bezpečí relaxovat, přespat, najíst se či provést nezbytnou hygienu.

Hobby karavany

Hobby karavany zajišťují bohatou nabídku karavanů, které jsou neustále vylepšovány. Letošní rok zahájila firma Hobby karavany s 56 krásnými modely. Výrobci si dali záležet na rozložení karavanů, na jejich venkovním i vnitřním vzhledu a na dalších detailech a vylepšeních.

Nová hala

Aby splnili rostoucí poptávku, Hobby karavany otevřeli novou výrobní halu. Využili v ní mnoholeté zkušenosti ze dvou již existujících výrobních linek tak, aby výrobní procesy byly čistší a efektivnější. Hobby učinila velký skok do digitálního věku. To platí nejen pro vybavení svých rekreačních vozidel, ale také pro výrobu karavanů. Za zhruba šest milionů eur vystavěla společnost vlastní novou halu, v níž celý soubor nejmodernějších strojů zajišťuje plně automatizované výrobní procesy.

Modely karavanů zaměřené na rodiny

Některé modely jsou zaměřené přímo na rodiny. Jeden z nejnovějších modelů, karavan 515 UHK nabízí dokonce sedm lůžek! Z toho jsou čtyři lůžka určená pro dospělé a tři pro děti.

Vzhled Hobby karavanů

ONTOUR patří k základním, vstupním modelům. Přesto byl jejich vzhled navržen tak, aby vypadal jako modely vyšší třídy. Nejen jeho krásný vzhled z něj dělá působivý karavan. Hobby karavany si nicméně dávají záležet na vzhledu všech svých modelů. HOBBY Premium je na druhou stranu model pro náročnější, kde vyzařuje krása skutečně z každého detailu. Pokud hledáte luxus, doporučuji věnovat pozornost tomuto modelu karavanů.