Stiskněte ENTER pro zobrazení výsledků nebo ESC pro zrušení.

Pro koho je karavan vhodný?

Karavan (neboli obytný přívěs) je vhodný pro každého. Velkou oblibu si získal především u lidí, kteří chtějí cestovat se zvířaty (například se svým psem), lidi co chtějí cestovat se svojí rodinou a u lidí, kteří na cestách potřebují řádné a snadno dostupné zázemí (například pro svoji práci).

Svoboda a pohodlí

Cestování karavanem znamená dvě věci. Svobodu a pohodlí. Obojí jistě oceníte. Představte si to. Jste na cestě. Projíždíte krásnou krajinou, užíváte si cestu. Pak objevíte místo jako z pohádky. Řekněme třeba u jezera. Můžete si klidně zastavit, odpočinout si na tak krásném místě, možná i přenocovat. Nebo jinak. Máte malé děti. Třeba ještě v plenkách. Můžete kdykoli zastavit a v pohodlí a se vším luxusem si děti nakrmit, přebalit, nechat je prolézt po posteli, ať se protáhnou a odpočinou si.

Sami můžete odpočívat u horkého nebo ledového čaje (máte vařič nebo dokonce i ledničku) kdy bude potřeba a vyhnete se tak vyčerpání, které při dlouhých cestách hrozí. Mikrospánek je velmi nebezpečná věc a každý zodpovědný řidič by měl při únavě raději zastavit na bezpečném místě a prospat se. A kde je to pohodlnější a příjemnější než v krásně dostupné posteli. Žádné krčení, žádné zoufalé hledání hotelů. Jen si najdete místo k zastavení, přejdete si do postele a hotovo. A ráno si můžete udělat třeba teplé palačinky a zase hurá na cesty! No, nezní to jako cestování snů?

Prodej a servis karavanů

Pro prodej karavanů je vhodné navštívit specializovaný obchod, kde vám nejlépe poradí a pomohou s výběrem správného karavanu. Karavanů se prodává celá řada, jsou nabízené v různém stupni vybavenosti a luxusu. Tak si může každý zájemce vybrat takový obytný karavan, který se mu líbí, který potřebuje a chce.

Karavan je třeba před sezónou zkontrolovat, případně „dát do kupy“. Stačí si jen zajet do servisu karavanů a nechat karavan zkontrolovat, případně opravit.

Líbí se vám článek? Sdílejte ho prosím:

Komentáře

Komentovat