Stiskněte ENTER pro zobrazení výsledků nebo ESC pro zrušení.

Kempinkové nádobí do karavanu

Důležitá součást výbavy je kempinkové nádobí. Mezi nádobí, které v karavanu nesmí chybět, patří talíře, hrnečky, příbory, sklenice, mísy, hrnce a konvice, pánve, nádoby na koření a termosky. Dále můžete dokoupit držáky na nádobí, prostírání, spotřebiče a další doplňky.

Talíře a hrnečky

Zakoupit lze pěkné talíře, malé na dezerty, velké mělké na hlavní jídlo či hluboké na polévku. Prodávají se samostatně, ale i v sadách, takže všechno toto nádobí má jeden pěkný, ucelený design. Některé sady jsou včetně hrnečků, ale i hrnečky lze dokoupit samostatně. Nádobí Brunner je vybaveno na dně protiskluzovým gumovým kroužkem, který je na cestách velmi praktický. Zvláště pro kempinkové nádobí do karavanu.

Příbory

V nabídce příborů najdete nejen klasické příbory různých designů, ale také třeba speciální univerzální skládací příbory, kdy je nůž, lžíce, vidlička i otvírák v jednom. K servírování pak lze využít krásnou bambusovou sadu Zeller.

Sklenice

Studené nápoje, voda, pico, džusy i koktejly, se nejlépe pijí ze sklenic. Prodávají se jak sady sklenic, tak sklenice samostatné. Vybrat si můžete z různých druhů, sklenice univerzální, sklenice na „panáky“, sklenice pivní nebo sklenice na víno. Zvláště zajímavé jsou sklenice s magnetem.

Termosky

Zvláště na cestách oceníte skvělé vlastnosti kvalitních termosek. Díky své konstrukci se udrží jídlo či nápoje dlouho teplé či studené.

Držáky na nádobí

Pro každého cestovatele, který si pořizuje do karavanu kempinkové nádobí,jsou důležité držáky. Tyto držáky kempinkového nádobí drží nádobí na jednou místě. Zafixují jej tak, aby necestovalo samovolně po karavanu, nepoškodilo se nebo dokonce se nerozbilo. Výborné jsou jak praktické univerzální držáky sklenic, tak ochrana pánviček či variabilní držák na nádobí.

Pánve, hrnce a konvice

K přípravě jídel se hodí sady hrnců a pánví, k přípravě nápojů pak konvice.

Další kempinkové nádobí, spotřebiče a doplňky

Dokoupit lze také praktické a přitom krásné mísy, sady úložných boxů na potraviny nebo spotřebiče do karavanu jako jsou rychlovarné konvice, kávovar, kempinkový toaster, kempová trouba nebo dokonce digestoř. Na celou nabídku příslušenství pro karavany se můžete podívat na e-shopu Světkaravanů.cz

Líbí se vám článek? Sdílejte ho prosím:

Komentáře

Komentovat